مقدمه

بزرگ شدن در ایروین

پارک میراث Heritage در سال 1981.

ایروین زادگاه من است.

والدین من در دهه 1970 از کره جنوبی مهاجرت کردند و قبل از تولد من به ایروین نقل مکان کردند.  من در ایروین به دنیا آمدم و بزرگ شدم و در ال کامینو گلن بزرگ شدم.  من در هر سطح از مدارس دولتی در ایروین – El Camino Real، Venado، Irvine High – شرکت کردم و تحصیلات کارشناسی خود را در دانشگاه کالیفرنیا، اروین با مدرک B.A به پایان رساندم.  در اجرای موسیقی و علوم سیاسی.  به طور حرفه ای، بیش از 15 سال به عنوان وکیل دعاوی در شرکت های برتر در نیویورک و اورنج کانتی کار کرده ام.
Irvine Youth Cheerleader.
تشویق جوانان ایروین

زندگی خانوادگی

اکنون، من یک مادر مفتخر برای دو فرزند هستم که در همان پارک هایی بازی می کنند که من در کودکی از آن لذت می بردم.  ما یک خانواده چند فرهنگی داریم.  میراث تایوانی و کره ای ما منعکس کننده تنوع خوب یکپارچه شهر ما است.  زندگی من و خانواده ام توسط ایروین و همه چیزهایی که دارد شکل گرفته است.  من از نزدیک شاهد رشد شگفت انگیز شهرمان و تبدیل آن به یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در آمریکا بوده ام.

من علاقه خاصی به ادامه بهبود خدمات شهری، ایمنی جامعه، و سیستم گسترده پارک ها، کمربندهای سبز و مسیرهایی که ایروین را متمایز می کند، دارم.

وکیل جامعه

به مدت دو سال، به عنوان کمیسر خدمات اجتماعی به شهرمان خدمت کردم و بر پارک ها، تفریحات و برنامه های اجتماعی ایروین نظارت داشتم. من همچنین Irvine Watchdog را تأسیس کردم، یک سازمان غیرانتفاعی که به تمرکز بر مسائل شهری و پاسخگویی رهبران منتخب اختصاص دارد. در چهار سال گذشته تقریباً هر جلسه شورای شهر را تماشا کرده ام. من علاقه زیادی به اطلاع رسانی به ساکنان برای توانمندسازی ساکنان دارم.

ایجاد تفاوت در ایروین

من در چالش هایی که با آن روبرو هستیم آشنا هستم. از ساختارهای سایه نامناسب در پارک ها و زمین های بازی ما گرفته تا آلودگی کارخانه آسفالت. برنامه ریزی مقطعی و خرده فروشی ناکافی در پارک بزرگ. و نرخ بالای برق بدون اطلاع رسانی کافی از رسوایی OC Power Authority. ما به دنبال شفافیت و پاسخگویی از سوی دولت شهرمان هستیم. در عوض، ما متوجه اشتباه، اخلاق مشکوک و بی توجهی به نگرانی های ساکنان می شویم. این باید تمام شود.

در حال اجرا برای نمایندگی شما

به عنوان شهردار، من بر اولویت های جامعه خود تمرکز خواهم کرد و با صداقت رهبری خواهم کرد. در چهار سال گذشته، من از گروه‌های اجتماعی متعددی حمایت کرده‌ام، محیطی را برای به اشتراک گذاشتن مسائلشان فراهم کرده‌ام و به آنها کمک کرده‌ام تا بدون در نظر گرفتن موقعیت شخصی‌ام، در مدیریت شهرداری‌مان حرکت کنند، زیرا معتقدم همه باید شنیده شوند. من رهبری مسئله محور و ارزش های مشترک جامعه را به شیوه ای غیر حزبی به عمل می اورم. زمان آن فرا رسیده است که شهرمان را پس بگیریم و نگرانی های جامعه را در اولویت قرار دهیم. شما نادیده گرفته نخواهید شد. برای اجرای توسعه مسئولانه، بازسازی اعتماد عمومی و بازگرداندن رهبری اخلاقی به شهرمان به من بپیوندید.

خدمات اجتماعی

• کمیسیون خدمات اجتماعی ایروین • عضو کمیته مشورتی خانواده‌های جوانان کودکان اروین • ایروین واچ داگ، یکی از بنیانگذاران • عضو Rotary ایروین • پروژه لبخند ارواین، موسس کارت‌های خانگی برای سالمندان، کارکنان مراقبت‌های بهداشتی و معلمان IUSD. به ویژگی اخبار NBC4 مراجعه کنید. خدمت به کشاورزان محلی پروژه دوره – “دوره ها برای همه گیری ها متوقف نمی شوند” محصولات زنانه را برای زنان نیازمند جمع آوری می کند. • عضو هیئت مدیره انجمن ملی زنان در OC • CASA، وکیل ویژه منصوب از دادگاه • عضو نیو لایف اروین • داوطلب مرکز خدمات خانواده کره‌ای آمریکایی